, , ,

14 czapeczek na słoiki

22:19


Witajcie:)
Dziękuję Wam ogromnie za tyle ciepłych słów odnośnie dekoracji mojej "spiżarni"! Cieszę się, że tak wiele z Was robi samodzielnie przetwory i również je dekoruje. To niby taka zbyteczna czynność, ale ja czerpię z niej tyle radości i zwyczajnie odpoczywam:) Pojawił się nawet komentarz, że nudą powiało, bo znów tak pięknie coś zrobiłam... Taki żarcik (Moniko pozdrawiam Cię serdecznie!:), ale w pierwszym momencie serce mi zadrżało;) W odpowiedzi napisałam szczerą prawdę - gdy coś robię to zawsze staram się wkładać w to serce. I postanowiłam już dawno temu, że jak już mam coś pokazywać Wam tu na blogu, to niech to ma sens! Niech stanowi wartość nie tylko dla mnie, ale przede wszystkim dla Was. Bo gdyby nie Wy to pisałabym do szuflady, a może i w ogóle bym dawno temu z tego zrezygnowała.
Ostatnio nie mogę się nadziwić ile osób tu zagląda... Na moim fanpagu na facebooku jest Was już ponad 3000! Jestem w szoku i tym bardziej nie chcę Was zawieść, gdy publikuję kolejny wpis... Mam nadzieję, że to co tu tworzę, przypadnie do gustu nie tylko nowym czytelnikom, ale też tym, którzy są ze mną od początku. No dobra, kończę już te moje wywody;P Podziękować tylko chciałam;) I tak jak obiecałam, do Waszej dyspozycji przekazuję taki mały oto prezencik w postaci 14 czapeczek na słoiki do samodzielnego wydruku, które stworzyłam specjalnie dla Was.

Grafiki pobierać możecie za darmo, ale są tylko do domowego użytku. Klikając na grafikę otworzy się większa wersja i tą polecam Wam pobrać i wydrukować w formacie A4. 

A tych, którzy nie widzieli ostatniego wpisu zapraszam TUTAJ :)

Buziaki
Magda

Zobacz również

11 komentarze

 1. Świetne te czapeczki. Przetwory wyglądają bardzo elegancko :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne...az chcę robić przetwory :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Magda, BOSKIE są!!!:-) Dzięki Kochana, tego mi trza było:-) Już drukuję. Buziale

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne czapeczki. Uwielbiam słodkie, pastelowe wzory! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Magda cudne i te kolory
  Dzięki ze się dzielisz dobra Kobieto ;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Słodkie czapeczki. Ściskam Madziu

  OdpowiedzUsuń
 7. Super ;) Na pewno przydadzą się na część reprezentacyjną przetworów ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Cześć, szukam tego typu czapeczek na słoiczki z miodem. Na jakim papierze drukujecie takie czapeczki, zęby to ładnie wyglądało? Z góry dzięki za pomoc :)

  OdpowiedzUsuń

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.